Nowy Hyundai i10

 

Powyżej oczekiwań.

To właśnie szczegóły dopełniają całości. Tak jak w przypadku nowego Hyundaia i10. Śmiały i wyrazisty design oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że ten miejski samochód jest nie tylko piękny, ale również potrafi nie mniej od większych modeli.

Obejrzyj film

Design Dynamic and stylish.

Opływowe linie i mocne kontrasty – nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok. Nisko poprowadzona linia dachu oraz szersze nadwozie nadają świeżego i odważnego charakteru, który wyróżnia model i10 spośród konkurentów w tym segmencie. Błyszczący czarny grill i nowo zaprojektowane reflektory dodają bardziej sportowy wygląd samochodu. Z profilu można podziwiać czystą formę zwartej sylwetki, która zapewnia maksymalną przestrzeń wewnątrz pojazdu. Natomiast elegancko poprowadzone linie okien płynnie łączą się z unikalnym słupkiem tylnym w kształcie litery X. W ofercie jest aż 10 kolorów lakieru oraz dodatkowo możliwość łączenia z dwutonowym dachem, co daje aż 22 kombinacje kolorystyczne. Dostosuj samochód do swojego stylu.

Felgi aluminiowe 16’’

Dopełnieniem wyglądu zewnętrznego są zaprojektowane na nowo, opcjonalne, 16-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają zwinność i dynamikę. Dostępne są również felgi aluminiowe w rozmiarze 15”.

Światła do jazdy dziennej LED.

Dynamicznie zarysowane reflektory i okrągłe światła do jazdy dziennej LED podkreślają śmiały i świeży design nowego Hyundaia i10.

Nowy kaskadowy grill
i przedni zderzak.

Szeroki kaskadowy grill to zdecydowane element charakterystyczny dla marki Hyundai. Muskularny zderzak zdobią okrągłe światła do jazdy dziennej umieszczone w sportowych wlotach powietrza, które pomagają tworzyć tzw. „kurtyny powietrzne” w nadkolach poprawiając aerodynamikę.

Piękny wygląd pod
każdym kątem.

Model Hyundai i10 Nowej Generacji jest jednocześnie praktyczny i młodzieżowy. Cechuje go elegancki, dynamiczny wygląd, który podkreślają kontrasty między miękkimi powierzchniami i ostrymi liniami, dzięki czemu samochód wyróżnia się na co dzień.

Wybierz kolor nadwozia
Wybierz kolor dachu

Design Space and style.

Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy atrakcyjne wzory i tekstury oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Przyciągający wzrok przestrzenny wzór o strukturze plastra miodu został umieszczony na desce rozdzielczej i panelach drzwi, wnętrzu nowoczesny design. Owalne otwory wentylacyjne optycznie łączą deskę rozdzielczą z wykończeniem drzwi, dając poczucie większej przestrzeni.

Nowoczesna stylistyka.

Okrągłe nawiewy powietrza wkomponowane w deskę rozdzielczą o przestrzennej strukturze plastra miodu tworzą czysty, nowoczesny wygląd. Nowy Hyundai i10 łączy kontrasty między miękkimi powierzchniami i ostrymi liniami zarówno na zewnątrz i we wnętrzu pojazdu.

System audio z wyświetlaczem 8’’.

Wyposażony w największy wyświetlacz w swojej klasie oraz zaawansowane funkcje łączności i bezprzewodową ładowarkę nowy Hyundai i10 pozwala pozostać w kontakcie zawsze i wszędzie. Nowy system audio z 8-calowym, kolorowym ekranem dotykowym umożliwia korzystanie z funkcji smartfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™.

Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Apple Inc.
Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy Google Inc.

4- lub 5-miejscowy.

Zaskakująco przestronny jak na samochód tej klasy, nowy Hyundai i10 może mieć cztery lub pięć miejsc. Dzięki wydłużeniu rozstawowi osi, wszyscy pasażerowie mają wyjątkowo dużo przestrzeni w kabinie.

Największe możliwości łączności w swojej klasie.

Nowy Hyundai i10 oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które czynią go liderem w swojej klasie. Wszystkie zaawansowane funkcje technologiczne są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym.

System umożliwia także sterowanie za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Korzystaj z szerokiej gamy funkcji, dzięki którym jazda stanie się wygodniejsza i przyjemniejsza.

Performance Efficient powertrains for town and country.

W zależności od preferencji możesz wybrać jeden z dwóch silników benzynowych z wielopunktowym wtryskiem paliwa: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm Do każdego z silników można wybrać jedną z dwóch skrzyń biegów: manualną lub automatyczną.

 • Autmatyczna skrzynia biegów
  Automatyczna skrzynia biegów

  Nowa automatyczna skrzynia biegów o pięciu przełożeniach łączy wygodną jazdę typową dla automatycznej skrzyni biegów ze sprawnością skrzyni manualnej. Jest to możliwe dzięki niższej wadze i zmniejszonemu tarciu w porównaniu z tradycyjną automatyczną skrzynią biegów.

 • Manualna skrzynia biegów
  Manualna skrzynia biegów

  Płynna, 5-biegowa manualna skrzynia biegów została stworzona do szybkiej i precyzyjnej zmiany biegów.

Convenience Clever conveni-ence.

Przestronny i uniwersalny samochód miejski jest gotowy na trudy codziennego życia w metropolii. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić duże zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy Hyundai i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej.

Docenisz także wiele sprytnych funkcji zapewniających wygodę oraz praktyczny bagażnik, który należy do najbardziej pojemnych w tym segmencie.

Pojemny bagażnik.
Pojemny bagażnik.

Bagażnik o pojemności 252 litrów należy do największych w tym segmencie. Można go niezwykle łatwo dopasować dzięki składanym i dzielonym tylnym siedzeniom oraz dwupoziomowej podłodze bagażnika. W dolnym położeniu uzyskujemy maksymalną pojemność ładunkową, a w górnym położeniu użytkową płaską powierzchnię bagażnika.

Podgrzewane koło kierownicy.
Podgrzewane koło kierownicy.

Ciepłe dłonie w chłodne dni. Nawet w zimie możesz zacząć dzień w dobrym humorze dzięki podgrzewanej kierownicy.

Bezprzewodowe ładowanie smartfona.
Bezprzewodowe ładowanie smartfona.

Bezstresowo ładuj smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli. Do dyspozycji są również gniazda USB.

Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji e-Call.
Więcej bezpieczeństwa dzięki funkcji e-Call.

Nowy i10 jest standardowo wyposażony w funkcję e-Call, która automatycznie powiadamia służby ratunkowe w razie wypadku i wyzwolenia poduszek powietrznych. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.

Safety More safety and peace of mind

Nowy Hyundai i10 jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense,
dzięki czemu przoduje w swoim segmencie
i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa
i spokoju ducha. Nowa kamera wielofunkcyjna obsługuje 5 systemów: System ostrzegania o kolizjach czołowych (FCA), Asystent świateł drogowych (HBA), System utrzymywania pasa ruchu (LKA), System kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAW).

Hyundai SmartSense

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 • System utrzymywania pasa ruchu (LKA)

  System LKA obserwuje linie boczne na drodze za pomocą przedniej kamery. W przypadku niezamierzonego opuszczenia pasa, ostrzega kierowcę, a w razie potrzeby dokonuje korekty toru jazdy, aby zapobiec wypadkowi.

 • System ostrzegania o kolizjach czołowych z wykrywaniem pieszych (FCA)

  FCA to aktywny system bezpieczeństwa, który ostrzega kierowcę przed zagrożeniem, a w razie konieczności hamuje. Wykorzystujący przednią kamerę wielofunkcyjną system działa na trzech poziomach. Najpierw ostrzega kierowcę wizualnie i dźwiękowo, następnie dozując siłę hamowania zależnie od poziomu zagrożenia i maksymalnie ją zwiększając tuż przed kolizją, aby uniknąć zderzenia lub zminimalizować jego skutki. System uaktywnia się w przypadku wykrycia przed samochodem pojazdu lub pieszego podczas jazdy z prędkością powyżej 10 km/h.

 • Ostrzeganie przed zderzeniem czołowym ( FCW)

  Kamera wielofunkcyjna monitoruje odstęp od poprzedzającego pojazdu. W razie wykrycia ryzyka kolizji system emituje ostrzeżenia wizualne i dźwiękowe.

 • LKA
 • FCA
 • FCW
 • KONIEC
Asystent świateł drogowych (HBA).

W trybie automatycznym Asystent świateł drogowych (HBA) wykrywa samochody nadjeżdżające z przeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu i w razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie znów włącza światła drogowe.

System monitorujący poziom koncentracji uwagi kierowcy (DAW).

System monitorujący poziom uwagi kierowcy (DAW) znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa i wygody, stale monitorując i analizując wzorce jazdy na odstawie takich danych, jak kąt skrętu kierownicy, moment obrotu kierownicy, położenie pojazdu na pasie ruchu i czas jazdy. Po zidentyfikowaniu wzorca zmęczenia, system DAW sugetuje kierowcy przerwę za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na wyświetlaczu.

5-letnia Gwarancja
bez limitu kilometrów

Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów,
która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

CENNIK

Rok produkcji 2020

SILNIK / WERSJA LICZBA MIEJSC ACCESS COMFORT PREMIUM
1.0 MPI MT
(67 KM)
4 42 100 - -
1.0 MPI MT
(67 KM)
5 43 300 49 400 -
1.0 MPI AMT
(67 KM)
5 - 53 400 -
1.2 MPI MT
(84 KM)
5 - 51 900 63 300
1.2 MPI AMT
(84 KM)
5 - 55 900 67 300