Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Naszą pasją są samochody. Rozumiemy tę branżę jak nikt inny, stąd też możemy zaproponować naszym wymagającym Klientom komplementarny zakres usług, który od lat, niezmiennie tak samo wysoko doceniany jest przez specjalistów i Klientów podzielających naszą pasję.

1999 rok to ważna data na rynku motoryzacyjnym małopolski. To właśnie wówczas firma Inter Car Nowak rozpoczęła swoją działalność. Od samego początku staramy się oferować produkty i usługi spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów indywidualnych czy biznesowych, będąc dla tych drugich ważnym składnikiem ich strategii biznesowej. Gwarantujemy niezmiennie od wielu lat pełne zaangażowanie oraz stały rozwój kompetencji pracowników naszej firmy- śledzimy i dostosowujemy się do zmieniających się realiów rynku i oczekiwań Klientów.
 
Jak w każdej sprawnie działającej organizacji, także w Inter Car Nowak najważniejsza jest pasja i dążenie do nieustannego podnoszenia poziomu usług i standardów obsługi. Założenie takie przyświeca nam od samego początku prowadzenia działalności.

Nasze doświadczenie, wysokie standardy pracy i kompetentny zespół specjalistów pozwolą Państwu w pełni docenić parametry techniczne oferowanych przez nas samochodów marki Hyundai na każdym etapie ich eksploatacji.

Oferujemy:
- sprzedaż samochodów marki Hyundai
- serwis mechaniczny samochodów marki Hyundai
- części i akcesoria
- sprzedaż i odkup samochodów różnych marek
- profesjonalna blacharni i lakiernia
- stacja kontroli pojazdów
- likwidacja szkód komunikacyjnych
- finansowanie i ubezpieczenia komunikacyjne
- profesjonalna myjnia

Zapraszamy do Hyundai Inter Car Nowak Kraków